neděle 8. září 2013

V kuchyni teď budu za hvězdu! A také něco pro Aničku a její panenku.

Taky jedna z dlouho odkládaných záležitostí. Mám pocit, že poslední dobou jsem dělala jen "dlouho odkládané záležitosti":-) Že bych podvědomě plnila svůj SEZNAM?

Na pózování ani focení nejsou lidi, tak jsem využila pěkného dopoledne a opět oblékla jabloň. Střih na zástěru i chňapku z Love Bellet Fabrics.


 
 
A nemohla jsem zapomenout ani na překvapení pro dcerku, která začala chodit do školky. Po pondělním nadšení, se objevily slzy a to den co den větší a větší... A tak se slzami i v mých očích jsem během chvilky dala dohromady zavinovačku pro panenku a malý polštářek s peřinkou, na výplň jsem použila její původní peřinu z postýlky:-) Radost byla. S panenkou vč. kompletní výbavy pak i spala. V pátek už šla do školky s úsměvem. I když jestli to nebylo tím, že měla narozeniny "či" roky a nesla si bonbónky:-) Uvidíme zítra, pondělí bývá po víkendu těžší... 
 
 
A protože látka ještě stále zbyla, další den na ni čekal ještě košíček - taštička.
 
 

A co se dává do takové taštičky? Nakoukněte...

 
 
 
P.S. Syn mi pak večer vyčítavě sdělil, že jsem dlouho NIC jemu neušila. Tak jsem se zeptala, co by potřeboval. Čekala jsem, že bude chtít také zavinovačku pro Vojtíška, se kterým spí už několik let, ale překvapil. Chce něco na oblečení, nakonec se z toho vyklubal pás na nařadí jako má Bořek Stavitel. Návrh už máme, látky už si také vybral, Bořka na kapsy jsme už ze starého trička také vystřihli, teď to jen dokončit. 

 
 
 

 

1 komentář: