středa 22. února 2017

Žirafa

Dlouho jsem měla doma prcka, mimino, kterému  oblečení vydrželo i dva roky... poslední rok se z toho mimina stává slečna, předškolačka, která má náhle vše krátké, těsné... a tak doplňujeme šatník i z domácí dílny.

A tak došlo i na medvídkovo - žirafovou mikinu podle střihu na Mamas. Fleece jsou poslední zásoby od Evikmt, žirafy od Mellu.

Podrobný postup a nijak složité šití, ale mikina potrápila maximálně. Hlavně kvůli mé nepozornosti. Přiznávám, myšlenky se toulaly všude možně a soustředěnost, to pravé ponoření do tvorby nepřicházelo.... Jen namátkou - kapsa našitá na opačné straně, musela jsem přední díl stříhat znovu, ale už nebylo dost materiálu a tak vznikla kombinace s modrou, nenašla jsem doma ten správný zip, ale potřeba vše dotáhnout, byla silnější...
 


 
A proč žirafa? Nevím, bylo to přání dcery.
 
Ve školce malovali na téma, co dostali od Ježíška. Koukám s údivem na "náš" obrázek a vidím tam dvě žirafy, žádné pod stromečkem nebyly... Dostalo se mi vysvětlení, že to jsem já s taťkou, že jsme se jí moc nepovedli, měli jsme dlouhé nohy, tak nás předělala na žirafy:-) Tak nevím, možná to je odpověď na předchozí otázku:-)
 

 
 
 
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat